FBT logistics, s.r.o

Společnost FBT logistics, s.r.o. vznikla na přelomu roku 2015/2016 přejmenováním původní dopravní společnosti JUROTRANS spol. s r.o., jejíž historie a vznik zasahuje již do roku 1996. Za skoro dvacet let tvrdé a poctivé práce všech zaměstnanců společnosti se z lokální autodopravy s jedním vozidlem Avia A 31L stal přepravní partner mnoha výrobních či obchodních společností, a to od malých soukromých firem po firmy se světovým či evropským významem. Krédem společnosti je spolehlivost a kvalita, dlouhodobé obchodní vztahy a partnerství.

Rozsah poskytovaných služeb společnosti začíná u kusových zásilek přes přepravy sólo vozidly až po komplexní kamionovou dopravu a to po celé Evropě. Se změnou názvu zůstalo stejné krédo firmy a jejich zaměstnanců, a to spolehlivost a kvalita. Všechna vozidla splňují stávající emisní limity. Všechna vozidla vozového parku splňují emisní normu EURO 6.

Specializací společnosti je:

  • přeprava nadrozměrných plechů (do šíře 3 200 mm) bez potřeby nadrozměrných povolení
  • přeprava svitků v návěsech s pryzmatickou drážkou (typu Coil-mulde)
  • přeprava těžších nákladů (do 25,6t) pomocí odlehčených návěsů
  • přeprava kusových zásilek s potřebou použití hydraulických zvedacích zařízení.
  • přepravy nízkopodlažními vozidly-návěsy typu LOW DECK, vnitřní výška 2,92m.
  • nadrozměrné přepravy - tříosý tahač se zesíleným návěsem pro přepravy nákladů do hmotnosti 32,2t, 19m(d), 3m(š)  4m(v), přepravy s povolení.

 

„SPOLEHLIVOST, KVALITA, PARTNERSTVÍ“